Apták - hand painted

Kabelka "lístečky", malá (#379)

Kabelka "lístečky", malá

 

Kabelka malá od FuFu DESIGN, pomalovaná od Aptáka, motiv lístečků a přírodnin. Dle nabídky u FuFu DESIGN můžete vybrat kabelku jiné velikosti a barev, na kterou namaluje Apták i motiv dle Vašeho výběru (u něj v nabídce). Průměr nabízené kabelky (velké) je 25 cm, boční díl je široký 12 cm, lesklý materiál. Podobnou kabelku máme i ve větší velikosti.

FuFu DESIGN můžete vybrat kabelku jiné velikosti a barev, na kterou namaluje Apták i motiv dle Vašeho výběru (u něj v nabídce). Průměr nabízené kabelky (velké) je 25 cm, boční díl je široký 12 cm, lesklý materiál. Podobnou kabelku máme i ve větší velikosti.

Nabízíme také zhotovení oděvu ladícího jak barevně tak i aptákovskou kresbou s vybranou kabelkou (dle aktuální nabídky u APtÁK design).

Na fotkách kabelka: KANEO4; podrobnosti o kabelce ZDE.

Kabelka se dá nosit přímo v ruce nebo s připínacím uchem, které je součástí dodávaného zboží. Délka ucha je nastavitelná (maximální délka ucha cca 130 cm). Ucho se upevní ze stran kabelky do pevných kroužků pomocí karabin. Ucho vám umožní nosit kabelku křížem (jako pošťák) nebo zkrácením její nastavitelné délky jakkoliv přes rameno. Ucho je vždy barevně sladěno s bočním dílem kabelky, kovové komponenty na uchu jsou ve stříbrné barvě.

Aptákovský blog ZDE!

Tady můžete vybírat a kombinovat, co si pořídit ke kabelkám nebo jakou kabelku si nechat namalovat :-).